Filma Me Titra Shqip: Godzilla

123 min 2014 6,1 / 5697
Viti: May 14, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 19,433
Shikime: 3668
Pershkrimi
Përbindëshi më i famshëm në botë gjendet përpara një lufte me krijesën MUTO që krijohet nga ekperimentet arrogante shkencore, dhe i cili na kërcënon ekzistencën tonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR