Filma Me Titra Shqip: G-Force

88 min 2009 5,2 / 1089
Viti: Jul 21, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,847
Shikime: 1680
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Forca-G, një komedi aventurë që flet për evolucionin më të fundit të programeve të mbuluara qeveritare në trajnimin e kafshëve për të punuar për spiunazhin. Të armatosur me pajisjet të teknologjisë më të fundit për spiunazh, këto kavie tepër të stërvitura zbulojnë se fati i botës është në putrat e tyre. Pjesëtarë të G-Force janë Darvini, lideri i skuadrës i vendosur të arrijë suksesin me çdo çmim, Blasteri, një ekspert armësh me qëndrim dhe një dashuri të madhe për të gjitha gjërat ekstreme, dhe
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR