Filma Me Titra Shqip: Hands of Stone

105 min 2016 6,2 / 190
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 26, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,8
Shikime: 1108
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Boksieri legjendar Roberto Duran dhe traineri i tij, Rei Arcel, i ndryshojnë jetët njëri-tjetrit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR