Filma Me Titra Shqip: Planet Single

136 min 2016 6,8 / 63
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Feb 5, 2016
Gjuha Origjinale: PL
Popullariteti: 3,622
Shikime: 1760
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë bën marrëveshje me një prezantues të famshëm të një shfaqjeje televizive dhe do t'i tregojë atij për takimet që ajo bën me disa persona të njohur nga interneti, por gjërat do të marrin një kthesë kur ajo bie në dashuri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR