Filma Me Titra Shqip: Twilight

122 min 2008 6 / 8378
Kategoria: Fantazi Dramatik Romance
Viti: Nov 20, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 24,106
Shikime: 3180
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bella Suan ka qenë gjithmonë paksa ndryshe nga të tjerët. S’ka qenë kurrë nga ata që ndjekin turmën. Kur mamaja e saj rimartohet dhe Bella zgjedh të jetojë me babain e saj në qytezën e vogël të Forksit ku bie vazhdimisht shi, nuk pret që të ndryshojë ndonjë gjë e madhe. Por ja që gjërat ndryshojnë kur ajo njihet me bukuroshin misterioz dhe magjepsës Eduard Kallen. Eduardi me të vërtetë nuk është si djemtë e tjerë. Ai është vampir, por sido që të jetë ajo nuk ka frikë prej tij. Drithërimat filloj
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR