Filma Me Titra Shqip: The November Man

108 min 2014 6,1 / 948
Kategoria: Krim Aksion Thriller
Viti: Aug 27, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 22,303
Shikime: 1810
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Piter Devero, është një ish-agjent i stërvitur mirë i CIA-s, i cili ka shijuar jetën e qetë në Zvicër. Kur Devero lë pensionin për një mision të fundit, detyrohet të mbrojë një dëshmitare me shumë peshë, Alis Fournierin luajtur nga Olga Kurylenko. Së shpejti, ai zbulon se kjo detyrë e vë atë në shënjestër të mikut të tij të vjetër Dejvid Mejson. Pasi rriten dyshimet për një spiun brenda agjencisë, Devero s’ka kujt t’i besojë më dhe rregullat shkelen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR