Filma Me Titra Shqip: Within

88 min 2016 5,2 / 158
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Oct 18, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,494
Shikime: 2181
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një thriller që vërtitet rreth një burri të ve i cili shpërngulet në shtëpinë e re në dukje perfekte me vajzën dhe bashkëshorten e re.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR