Filma Me Titra Shqip: The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

115 min 2012 6,3 / 5777
Viti: Nov 13, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,749
Shikime: 4853
Pershkrimi
Kur Bela zgjohet pas transformimit të saj, e gjen veten si një nënë dhe si një vampir. Tashmë ajo nuk është më e brishtë dhe delikate siç ishte mësuar që ta shikonte Eduarti, por është shndërruar në dominuesen e lojës. Dhe ky shndërrim do t'i duhet asaj dhe Eduartit, për të mbrojtur vajzën e tyre nga Vollturët që mendojnë se Renesmeja është një kërcënim për llojin e tyre si vampirë. Pa dyshim që në ndihmë do jetë e gjithë familja e Eduartit dhe Njerëzit Ujqër që udhëhiqen nga shoku i ngushtë i B
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR