Filma Me Titra Shqip: The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

117 min 2011 6 / 5730
Kategoria: Aventure Fantazi Romance
Viti: Mar 15, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,654
Shikime: 4293
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në kapitullin e shumëpritur të radhës, lumturia e sapo gjetur martesore e Bela Suan dhe vampirit Eduard Kallen ndërpritet kur një sërë tradhtish dhe fatkeqësish kërcënojnë të shkatërrojnë botën e tyre. Pas dasmës së tyre, Bella dhe Eduardi udhëtojnë në Rio de Zhaneiro për muajin e tyre të mjaltit, ku më në fund u dorëzohen pasioneve të tyre. Bella së shpejti zbulon që është shtatzënë dhe gjatë lindjes për pak vdekjeprurëse, Eduardi më në fund përmbush dëshirën e saj për t’u bërë e pavdekshme. Po
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR