Filma Me Titra Shqip: Zatoichi: The Last

131 min 2010 5,2 / 10
Kategoria: Aksion Dramatik
Viti: May 29, 2010
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 1,52
Shikime: 2486
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Shpatari i verbër me emrin Zatoiçi, përpiqet të bëjë një jetë të qetë dhe normale me të shoqen e tij, por provokohet për një betejë dhe...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR