Filma Me Titra Shqip: The Descent

99 min 2005 6,9 / 2151
Kategoria: Aventure Horror
Viti: Jul 8, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,377
Shikime: 1842
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ekspeditë në shpellë shkon shumë keq, ku eksploruesit bllokohen brenda dhe ndiqen nga një lloj i çuditshëm grabitqari.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR