Filma Me Titra Shqip: Hitchcock

98 min 2012 6,5 / 942
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 22, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,691
Shikime: 808
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një histori dashurie mes regjisorit Alfred Hitchcock dhe gruas Alma Reville gjatë filmimit të filmit Psycho në vitin 1959.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR