Filma Me Titra Shqip: Wild Card

92 min 2015 5,5 / 1074
Kategoria: Thriller Krim Aksion
Viti: Jan 14, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23,994
Shikime: 4632
Pershkrimi
Kur një truprojë në Las Vegas me aftësi vdekjeprurëse dhe vesin e kumarit futet në telashe me mafien, ai ka një letër të vetme në dorë... ose gjithçka, ose asgjë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR