Filma Me Titra Shqip: The Dark Knight

152 min 2008 8,4 / 21353
Viti: Jul 16, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 40,788
Shikime: 2219
Trailer: YouTube
Pershkrimi
“Kalorësi i Zi” Me ndihmën e togerit Xhim Gordon dhe Avokatit të Qarkut Harvi Dent, Batman-i i vihet pas krimit të organizuar në qytetin Gotham për ta shkatërruar një herë e mirë. Treshja rezulton e suksesshme, por shumë shpejt e gjejnë veten pre të një krimineli gjeni të njohur si Xhokeri, i cili e zhyt Gothamin në anarki dhe e detyron Kalorësin e Zi të kalojë cakun.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR