Filma Me Titra Shqip: V/H/S/2

95 min 2013 6,1 / 497
Kategoria: Horror Thriller
Viti: Jun 6, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,098
Shikime: 1585
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duke kërkuar për një student të humbur, dy hetues privatë hyjnë me forcë brenda shtëpisë së tij dhe gjejnë një koleksion videokasetash. Duke parë përmbajtjet e tmerrshme të secilës kasetë, ata zbulojnë se mund të ketë motive të errëta mbrapa zhdukjes së studentit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR