Filma Me Titra Shqip: The Twilight Saga: Eclipse

124 min 2010 6,1 / 5586
Viti: Jun 23, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,632
Shikime: 3578
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në filmin Eclipse, Bela e gjen përsëri veten të rrethuar nga rreziku, ndërsa Siatëlli është pushtuar nga një sërë vrasjes misterioze dhe një vampire djallëzore vazhdon kërkimin e saj për hakmarrje. Në mes të gjithë këtyre, Bela është e detyruar të zgjedhë midis Eduardit dhe Xhejkobit - duke ditur që vendimi i saj ka mundësi të nxisë luftën e pafund midis vampirëve dhe njerëzve-ujq. Me diplomimin e saj duke u afruar shpejt, Bela përballet me vendimin më të rëndësishëm të jetës së saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR