Filma Me Titra Shqip: The Twilight Saga: New Moon

131 min 2009 5,8 / 5877
Viti: Mar 15, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,06
Shikime: 3784
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërkohë që Bela Suan gërmon thellë e më thellë brenda mistereve të botës së mbinatyrshme që është e etur të bëhet pjesë, e gjen veten në një rrezik të jashtëzakonshëm. Bela ndihet e shkretuar nga ikja e papritur e të dashurit të saj vampir, Eduard Kallen por shpirti i saj ringjallet nga miqësia e saj me bukuroshin Xhejkob Bllek. Papritmas, ajo e gjen veten të tërhequr në botën e njerëzve-ujqër, armiqtë e lashtë të vampirëve dhe besnikërinë e saj të testohet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR