Filma Me Titra Shqip: The Late Bloomer

90 min 2016 5,4 / 220
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Oct 7, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,247
Shikime: 1600
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e një mashkulli të rritur, i cili pas një operacioni të suksesshëm për të hequr tumorin beninj, ngjitur me gjendrën e hipofizës, përjeton të gjitha ndryshimet dhe efektet e pubertetit në një periudhë tre-javore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR