Filma Me Titra Shqip: Hanna

111 min 2011 6,6 / 2141
Kategoria: Aksion Thriller Aventure
Viti: Apr 7, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,6
Shikime: 3387
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Hana është një vajzë adoleshente. Në mënyrë unike, ajo ka forcën, qëndrueshmërinë dhe zgjuarsinë e një ushtari, kjo ngaqë është rritur nga i ati, një ish-agjent i CIA-së, në pyjet e Finlandës. Duke bërë një jetë ndryshe nga adoleshentët e tjerë, edukimi dhe stërvitja e saj kanë qenë njësoj, të gjitha të ingranuara për ta bërë atë vrasësen perfekte. Kthesa në adoleshencën e saj është tepër e mprehtë, ajo dërgohet në botën e vërtetë nga babai i saj me një mision. Hana udhëton nëpër Europë në mënyr
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR