Filma Me Titra Shqip: Saw V

95 min 2008 6,1 / 1970
Kategoria: Horror Thriller Krim
Viti: Oct 23, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,137
Shikime: 2819
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Agjenti special Peter Strahm do të fillojë hetimet e tij në lidhje me Xhigsoun dhe dalëngadalë do të arrijë të zbulojë bashkëpunëtorin e fshehur të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR