Filma Me Titra Shqip: Inferno

121 min 2016 5,9 / 4289
Kategoria: Mister Thriller Dramatik
Viti: Oct 13, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 21,147
Shikime: 3322
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kur Robert Langdoni zgjohet në një spital italian me amnezi, ai bashkohet me Dr. Siena Bruks-in dhe së bashku ata duhet të shpejtojnë nëpër Europë për të penguar një komplot vdekjeprurës botëror.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR