Filma Me Titra Shqip: Resident Evil: Apocalypse

94 min 2004 6,2 / 2516
Viti: Sep 10, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,024
Shikime: 3048
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Alis zgjohet në qytetin Rakun, duke zbuluar se ai është infestuar me zombi dhe përbindësha. Me ndihmën e Xhill Valentajn dhe Karlos Olivera, ajo duhet të gjejë një dalje nga qyteti para se ai të shkatërrohet nga një predhë bërthamore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR