Filma Me Titra Shqip: 12 Rounds 2: Reloaded

95 min 2013 5,5 / 157
Kategoria: Aksion Aventure
Viti: Jun 1, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,928
Shikime: 634
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nick Malloy eshte nje mjek ambulance te cilit po i bejne nje loje vdekjeprurese me 12 raunde. Me shume pak kohe ne dispozicion dhe me jeten e gruas ne duart e tij ai duhet te zbuloje menyren se si ti shpetoje gjithe kesaj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR