Filma Me Titra Shqip: Chained

94 min 2012 6,4 / 214
Kategoria: Horror Thriller Krim
Viti: Oct 2, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,059
Shikime: 3006
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bobi është një taksist dhe vrasës serial që i gjen viktimat e tij nëpër rrugët e qytetit. Xhimi është një djalosh që Bobi i ka vrarë nënën që kur ishte i vogël dhe e ka bërë atë si skllavin e tij. Tani që Xhimi është rritur, ai duhet të zgjedhë nëse do të bëhet vrasës, ose të arratiset nga Bobi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR