Filma Me Titra Shqip: Jagga Jasoos

180 min 2017 5,8 / 51
Viti: Jul 14, 2017
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 3,621
Shikime: 2049
Pershkrimi
Xhaga Xhasos një detektiv i ri i zoti, së bashku me një shoqëruese gazetare nisen për të gjetur babain e tij. Midis rrezikut të vendeve të panjohura dhe njerëzve që i ndjekin, do arrijnë të zbulojnë atë që duan?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR