Filma Me Titra Shqip: Miracle in Cell No. 7

127 min 2013 8,2 / 188
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Jan 23, 2013
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 10,446
Shikime: 1374
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një histori për dashurinë mes një babai me probleme mendore dhe vajzës së tij të adhurueshme. I akuzuar për vrasje dhe përdhunim, shtëpia e babait të saj është burgu.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR