Filma Me Titra Shqip: Overdrive

93 min 2017 6,1 / 577
Kategoria: Thriller Aksion Mister
Viti: Jun 29, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,674
Shikime: 3284
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një kriminel famëkeq detyron dy hajdutët më legjendarë të makinave të bëjnë një vjedhje tepër të rrezikshme për të fituar lirinë e tyre. Së bashku me dy vajzat, ekipi ka një javë kohë të realizojë grabitjen më të madhe ose rrezikojnë të humbasin gjithçka, përfshirë dhe jetën e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR