Filma Me Titra Shqip: The Fourth Kind

98 min 2009 5,9 / 883
Viti: Nov 6, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,056
Shikime: 3350
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një thriller për një mister të pazgjidhur në Alaskë, ku në një qytet kanë ndodhur zhdukje të pashpjegueshme gjatë 40 viteve të fundit dhe akuzohen qeveritarët për ndonjë mision të fshehtë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR