Filma Me Titra Shqip: The Best Man Holiday

123 min 2013 6,7 / 167
Kategoria: Komedi
Viti: Nov 15, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,374
Shikime: 1082
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur disa miq të universitetit mblidhen përsëri për pushimet e Krishtlindjeve ata zbulojnë se sa e lehtë është që rivalitetet dhe romancat e vjetra të rindizen sërish.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR