Filma Me Titra Shqip: The Protector

108 min 2005 6,9 / 333
Viti: Aug 11, 2005
Gjuha Origjinale: TH
Popullariteti: 9,548
Shikime: 3039
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në Bangkok, Kham i ri u ngrit nga babai i tij në xhungël me elefantët si anëtarë të familjes së tyre. Kur elefanti i tij i vjetër dhe Kern fëmija janë vjedhur nga kriminelët, Kham e kupton se kafshët janë dërguar në Sidnei. Ai udhëton në Australi, ku e vendos elefantin foshnje në një restorant në pronësi të së keqes Madame Rose, kreu i një mafie ndërkombëtare Thai. Me mbështetjen e rreshterit efikas gjerman, Mark, i cili ishte i përfshirë në një komplot, Kham lufton për të shpëtuar kafshën nga m
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR