Filma Me Titra Shqip: Justice

99 min 2017 4,5 / 16
Kategoria:
Viti: Sep 15, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,408
Shikime: 1781
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një marshall i Shteteve të Bashkuara kërkon të vendosë drejtëse për vdekjen e vëllait të tij. Ai mbron një qytezë të vogël nga një kryebashkiak i korruptuar dhe banda e tij që kanë qëllim të deklarojnë Luftën Civile.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR