Filma Me Titra Shqip: Mirror Mirror

106 min 2012 5,9 / 2373
Viti: Mar 15, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,263
Shikime: 2696
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një nga përrallat më të dashura në botë merr një kthesë tepër gazmore në këtë film të freskët dhe emocionues që luan fituesja e çmimit Oscar Julia Roberts. Pasi shpenzon të gjitha paratë e saj, një mbretëreshë e ligë magjistare komploton të martohet me një princ të pasur dhe të bukur. Ka vetëm një problem, ai është i dashuruar me një princeshë të bukur, Borëbardhën. Tani, së bashku me shtatë xhuxha rebelë, Borëbardha nis një betejë epike të së mirës kundër së keqes në këtë film gazmor, magjik që
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR