Filma Me Titra Shqip: Faster

98 min 2010 6,3 / 1064
Viti: Nov 23, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,318
Shikime: 4948
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas hekurave të brugut, një njeri ka planifikuar vetëm një gjë... të hakmerret për vrasjen e vëllait të tij. Tani i lirë dhe vetëm me një qëllim në jetë, ai po eliminon një nga një të gjithë fajtorët. Por sa më shumë i afrohet fundit të “listës”, aq më në rrezik vihet jeta e tij dhe pas i janë vënë, një polic në prag të pensionit dhe një vrasës me pagesë shumë i zoti.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR