Filma Me Titra Shqip: Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

129 min 2017 6,6 / 7778
Viti: May 23, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 28,594
Shikime: 4597
Pershkrimi
Kapiten Xhek Sparrou (Harabeli) me një tjetër aventurë. Një ushtri të vdekurish kërkon hakmarrje dhe i vetmi shpëtim për të është Tridhëmbëshi i Poseidonit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR