Filma Me Titra Shqip: Captain Underpants: The First Epic Movie

89 min 2017 6 / 694
Viti: Jun 1, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,473
Shikime: 1684
Pershkrimi
Dy fëmijë me imagjinatë të madhe Xhorxhi dhe Haroldi hipnotizojnë drejtorin e shkollës së tyre duke e bërë të mendojë se është një super hero gazmor, Kapiten Mbathja.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR