Filma Me Titra Shqip: The Gentlemen

113 min 2019 7,9 / 445
Kategoria: Aksion Krim Komedi
Viti: Dec 16, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 44,113
Shikime: 4916
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një amerikan përpiqet të shesë perandorinë e tij fitimprurëse të marihuanës në Londër duke sjellë komplot, skema, rryshfet dhe shantazh nga tentativat që vijnë të vjedhur biznesin e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR