Filma Me Titra Shqip: A Haunted House 2

87 min 2014 5,5 / 679
Kategoria: Komedi Horror
Viti: Apr 17, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,016
Shikime: 231
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi ka bërë procesin e ekzorcizmit për të larguar djallin nga ish e dashura e tij, Malkolmi ia ka nisur nga fillimi me të dashurën e tij të re dhe dy fëmijët e saj. Pasi janë zhvendosur në shtëpinë e ëndërrave, Malkolmi edhe një herë fillon të torturohet nga aktivitete paranormale të çuditshme.


FILMAT E SYGJERUAR