Filma Me Titra Shqip: Disturbing the Peace

90 min 2020 4,4 / 15
Kategoria: Aksion Krim
Viti: Jan 17, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,781
Shikime: 870
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një polic i Teksasit me të shkuar të errët duhet të veprojë pasi një grup motoçiklistësh vjen në qytet dhe fillon të shkaktojë probleme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR