Filma Me Titra Shqip: Action Point

85 min 2018 5,3 / 193
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Jun 1, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,952
Shikime: 799
Trailer: YouTube
Pershkrimi
D.C. është pronari i krisur i "Action Point", një park zbavitës me çmime të ulëta, ku lojërat janë projektuar me siguri minimale, për argëtim maksimal. Për të ruajtur parkun e tij të dashur dhe marrëdhënien me vajzën, D.C dhe stafi i tij, duhet të rrezikojnë gjithçka...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR