Filma Me Titra Shqip: Bullet Head

93 min 2017 4.9 / 419
Kategoria: Dramatik Krim Thriller
Viti: Dec 7, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15.152
Shikime: 3090
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Tre kriminelë profesionistë e gjejnë veten të bllokuar në një depo në përpjekje për t'u arritisur nga ligji dhe me një kërcënim edhe më të madh brenda.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR