Filma Me Titra Shqip: A Haunted House

86 min 2013 5,5 / 975
Kategoria: Komedi Horror
Viti: Jan 11, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,889
Shikime: 603
Pershkrimi
Malkolmi dhe Kisha shpërngulen në shtëpinë e ëndrrave të tyre, por shumë shpejt mësojnë se një demon gjithashtu jeton aty. Kur Kisha pushtohet nga djalli, Malkolmi - i vendosur ta mbajë jetën e tij seksuale në vijë - kërkon ndihmën e një prifti, një fallxhori dhe një skuadre që kap fantazma.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR