Filma Me Titra Shqip: Commando 3

133 min 2019 6,9 / 6
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Nov 28, 2019
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 2,757
Shikime: 2639
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një burrë misterioz është një mision kërcënues për të sulmuar vendin nga baza e tij në Londër. Karan Singh Dogra vendos të ndjekë një kundërshtar të ndihmuar nga Inteligjenca Britanike. A do të mundet Komandoja të ndalojë sulmin dhe të mbrojë vendin?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR