Filma Me Titra Shqip: Daylight's End

120 min 2016 5,2 / 70
Viti: Apr 16, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,396
Shikime: 1919
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vite pasi një fatkeqësi shkatërron planetin dhe e kthen pjesën më të madhe të njerëzimit në kafshë të uritura në gjak, një udhëtar ndihmon një grup të mbijetuarish të shpëtojnë veten.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR