Filma Me Titra Shqip: First Love

108 min 2019 7,7 / 32
Viti: May 31, 2019
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 7,821
Shikime: 2358
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një natë në Tokio, një boksier i ri dhe një prostitutë ngatërrohen në një komplot droge, që përfshin krim të organizuar, policë të korruptuar dhe vrasje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR