Filma Me Titra Shqip: Ghosthunters

90 min 2016 4,3 / 32
Kategoria: Horror
Viti: Jul 5, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,703
Shikime: 1184
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur njëri prej tyre humbet gruan dhe vajzën e tij në duart e një vrasësi serial, një skuadër që merret me gjueti fantazmash është e vendosur të kapi shpirtrat e të dashurve të tyre. Në këtë mënyrë shpirtrat e tyre më në fund mund të prehen në paqe. Por sa më shumë që skuadra kërkon në shtëpi, fantazmat bëhen më armiqësore dhe skuadra zbulon sekretet e vërteta të shtëpisë dhe vrasjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR