Filma Me Titra Shqip: Goldie

88 min 2020 6,3 / 3
Kategoria: Dramatik
Viti: Jan 16, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,638
Shikime: 1022
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një adoleshente në një strehë familjare, i hap luftë sistemit për të mbajtur motrat e saj bashkë, ndërsa ndjek ëndrrat për t'u bërë kërcimtare. Një histori për një rini në arrati, ambicje dhe vullnet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR