Filma Me Titra Shqip: A Long Way Down

96 min 2014 6,2 / 590
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Mar 20, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,477
Shikime: 719
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Katër njerëz takohen në mbrëmjen e Vitit të Ri dhe formojnë një familje zëvendësuese për të ndihmuar njëri-tjetrin me vështirësitë e jetës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR