Filma Me Titra Shqip: Just One More Kiss

100 min 2019 0 / 0
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 18, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 1,939
Shikime: 3055
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas një aksidenti tragjik që i merr jetën bëshkëshortit të saj, Maksit, Abi shpërngulet në kabinën e tyre në mal, që të ndihet më pranë tij. Aty, ajo takon shpirtin e Maksit dhe të dy e kanë të vështirë të shkëputen nga njëri tjetri dhe të vazhdojnë përpara. Një histori dashurie që tregon që dashuria e vërtet nuk ka fund.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR