Filma Me Titra Shqip: Mr. Brooks

120 min 2007 6,9 / 957
Viti: Jun 1, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,103
Shikime: 1745
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një thriller psikologjik rreth një burri, i cili kontrollohet nga dashuria për të vrarë dhe sakatuar njerëz.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR