Filma Me Titra Shqip: Murder 3

124 min 2013 3,8 / 17
Kategoria: Thriller Dramatik Mister
Viti: Feb 14, 2013
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 2,826
Shikime: 3147
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një fotograf i modës së nxehtë (Vikrami) krijon një marrëdhënie me Nisha. Ajo vjen të jetojë me të në shtëpinë e tij luksoze jashtë qytetit. Shtëpia e vjetër botërore, dekada më parë, është bërë aq e bukur sa edhe e frikshme. Ajo mban shumë sekrete të cilat Nisha shpejt i nxjerr në dritë, prej jetës së njeriut që e bëri atë dhe nga Vikrami, që merret me zhdukjen e mistershme të Roshnit ish-të dashurës së tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR